Good News Corps

Штурмак Леонід, Південна Корея, 2007

19.02.2018
історії
0

«Очима радості»

Час, який приніс нам радість і змінив мої погляди на життя!

Мене звати Леонід. Я був волонтером у Південній Кореї в 2007-2008 рр.

Сам я ріс у звичайній простій українській сім’ї. Дитинство моє проходило в труднощах, які вона переживала. У нас був будинок, машина, батьки працювали на хорошій роботі. Сім’я не була бідною, здавалося, навіть сусіди нам заздрили. І дійсно, збоку все виглядало добре, харчувались добре, і одягались непогано. Але часті сварки батьків через незрозумілі мені причини змушували мене задуматися над життям глибше. Я намагався зрозуміти, що ж у житті найважливіше.

Ніхто не пояснив мені, чому в нашій сім’ї немає радості і спокою. З дитинства у мене з’явилася мрія багато подорожувати і побачити весь світ. Іноді у фільмах дивився, як люди демонстрували щасливе життя, багато сміялися і спілкувалися один з одним. А в реальності для мене це було неможливим. Часто заздрив людям, які жили відкрито, легко розповідали все, що було всередині. А я ріс дуже закритим від того, що нічого було показати, крім печалі і внутрішніх страждань. Мене турбував мій внутрішній світ, його хотілося змінити.

Одного разу по запрошенню прийшов в молодіжну організацію, там молодь танцювала, готувалася до заходу, на якому незабаром їм треба було виступати. І зразу було помітно, як сильно блищали їхні очі від щастя. усмішки були красивими, а обличчя – яскравими і світлими.

Подивившись лише декілька танців, зрозумів, що таких людей ще ніколи в житті не зустрічав. Вони не робили зусилля, аби посміхнутися, як це я робив, вони сміялися щиро. Вони сильно вразили мене своєю відкритістю.

Через деякий час мені пощастило поїхати волонтером у Південн Корею. Живучи там цілий рік, я побачив дуже багато нового і почав дивитися на своє життя по-новому. До поїздки мені здавалося, головне – старатися, все  робити добре, з усіх сил, тоді в житі все вийде. Але також я знав, що є внутрішній світ, який потребує змін. Мої плани і думки були сфокусовані лиш на мені. Поїздка за волонтерською програмою допомогла звільнитися від своїх рамок сприйняття цього світу, подивитися на все ширше і глибше. Будучи волонтером, навчився помічати головне і радіти життю.

 

Вам сподобалось? Ви можете поширити цей пост у соцмережах

Схожі новини