Good News Corps

4 Дні

КИЇВ
4-7 ЖОВТНЯ

MIND-ТРЕНІНГ

ДЛЯ ВОЛОНТЕРІВ

GOOD NEWS CORPS

приміщення КНЛУ

реєстрація
обов'язково

4 ДНІ

КИЇВ
4-7 ЖОВТНЯ

MIND-ТРЕНІНГ

ВОЛОНТЕРІВ
GOOD NEWS CORPS

приміщення КНЛУ
РЕЄСТРАЦІЯ
ОБОВ'ЯЗКОВО

4 ДНІ

КИЇВ / 4-7 ЖОВТНЯ

MIND-ТРЕНІНГ
ВОЛОНТЕРІВ GOOD NEWS CORPS
приміщення КНЛУ

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВО

для участі у програмі Good News Corps на рік у країни Африки, Азії, Латинської Америки.
Про найближче тренування координатори повідомлять за вашими заповненими анкетами

Маєш сумнiви, чи зможеш жити заради iнших? Good News Corps – твiй шанс спробувати себе в якостi короткочасного волонтера протягом 1 року в iншiй країнi!

Дата проведення: 4-7 жовтня, початок 4.10 о 14:30*
у приміщенні Київського національного лінгвістичного
університету (КНЛУ), ст. м. «Олімпійська»

*Дата та час тренінгу може змінитись, для більш детальної інформації телефонуйте за номерами: (073) 102 87 37, (093) 145 14 13

GOODNEWS CORPS — це унікальна волонтерська програма, яка дає нам можливість поїхати в будь-яку країну світу, що передбачає не лише вивчення іноземної мови та культури, а й виклик собі в нових умовах життя.

Ми їдемо за кордон допомогти іншим, але насправді ця подорож змінює нас завдяки усвідомленню справжніх цінностей

Good News Corps – волонтерська програма, яка відкриває можливість молодим людям поїхати за кордон та прожити там один рік в якості волонтера.

Завдяки цьому досвіду волонтери не лише вчать іноземну мову та знаходять нових друзів, але й набувають нових навичок, випробовують себе  та отримують цінний досвід. Учасники GoodNewsCorps залишають звичний спосіб життя та роблять перший крок до незнайомого їм світу, вчаться жити різних, незвичних їм умовах, вивчаючи культуру та традиції країн, в яких волонтерять протягом року. Завдяки цій програмі молоді люди стають людьми, які готові нести на собі відповідальність, роблять виклики та не бояться труднощів.

Волонтери GoodNewsCorps стають надією для тих людей, які живуть в набагато складніших умовах. Віддаючи рік свого життя, молоді люди отримують те, що неможливо купити ні за які гроші, – любов та вдячність простих людей.  Колись такі різні та незнайомі люди стають найріднішими друзями, які пам’ятають одне одного все життя.

Наші волонтери у світі

Слідкуйте

за нашими новинами

аби не пропустити найближчі події