Good News Corps

Із життя волонтерів у Бурунді

22.09.2018
історії
0

Мене звати Ліза, але в Африці я отримала друге ім’я Rukundo (Любов).
В Бурунді я лише декілька місяців, але складається враження, що я тут вже декілька років. Кожен день проходить насичено, переповнений різноманітними подіями. Безліч разів місцеві запрошували нас в гості і щедро пригощали різними
традиційними стравами, говорячи, що їх дім – це наш дім. Іноді я почуваюсь дуже незручно перед ними, адже ці люди мене зовсім не знають, і бачили лише один раз. До того ж, я зовсім нічим не можу віддячити їм за теплоту сердець. Але недивлячись ні на що, африканці радісно зустрічають нас, піклуються і міцно потискають руку, що є своєріним знаком вдячності того, що ми відвідали їхню оселю.
Протягом тривалого часу ми проводили табори для студентів, де викладали українську мову, вивчали африканські акапели.
Також відбулась зустріч з міністром юстиції з пропозицією проводити тренінги і лекції на тему “Становлення особистості” для ув’язнених, які незабаром мають вийти на волю…
Прочитавши наш лист, міністр була приголомшена нашим проханням про проведення тренінгів та лекцій у в’язниці, оскільки сама довгий час обдумувала варіанти навчання ув’язнених не повторювати ті ж самі помилки і не повертатись у тюрму знову і знову. Для реалізації задуму не було ані коштів, ані вчителів, котрі б могли навчити цього. Тому вона була дуже щасливою познайомитись з нами, і дала не тільки дозвіл на проведення наших тренінгів та лекцій, а ще й підписала офіційний меморандум.
Кожного ранку ми зустрічаємось з директрами різних компаній, розповідаємо про нашу організацію та просимо про співпрацю і підтримку наших заходів.
Минулого тижня в одному місті ми проводили семінар, де я отримала змогу прочитати лекцію англійською мовою. Також організували та провели 3-денний табір для дітей, де зібралось близько 400 учасників. Це був неймовірний табір з незабутніми учасниками!
Зараз ми готуємось до величезного заходу для представників компаній, які увесь час нас підтримували матеріально, щоб показати, як вони допомогли нам підтримати місцевих. Африканці незвичайно відкриті люди, які живуть як одне ціле, ділячись труднощами, смутком, радощами. Я щаслива бути зараз саме тут, в Бурунді!

Вам сподобалось? Ви можете поширити цей пост у соцмережах

Схожі новини