Історія Good News Corps

Починаючи з 2002 року, організація “Міжнародне молодіжне спілкування” почала відправляти волонтерів у різні країни світу. У 2002 році 14 волонтерів із Південної Кореї поїхали у 10 країн світу. За 1 рік волонтерського життя кожен із них дуже сильно змінився. Після повернення до своєї країни вони вкладають своє життя у розвиток суспільства. І з того часу 400-600 волонтерів кожного року відправляються у 84 країни світу під гаслом “Віддати свою молодість, щоб купити серця багатьох людей”.
Із 2005 року Україна приєдналася до міжнародної волонтерської програми. Перші українці поїхали до Південної Кореї. Для нас дуже важливо було перейняти їх досвід. Із того часу наша молодь побувала у країнах Далекого Сходу, Африки та Південної Америки.
Студенти програми “Goodnews corps” живуть із місцевими жителями упродовж року і відіграють роль громадського дипломата, що інформує світ про культуру і статус України через виклик, зміни, культурний обмін, особистий досвід.

“У Кореї ми були в 2007-2008 рр. як волонтери і жили при школі “Лінкольн”. Ця школа настільки справила враження на нас своїми програмами, методиками викладання і результативністю у розвитку учнів, позитивним впливом на мораль і культуру особистості. Минуло 10 років. За цей час деякі із методик ми адаптували й активно використовуємо на практиці тут, в Україні: на роботі,  у сім’ї, для виховання наших дітей – і готуємось відкрити альтернативну школу такого типу” (Леонід Штурмак)