Good News Corps

Всеукраїнський тур 2020
по 6 містах!

Унікальний проєкт, що об’єднав зусилля українських волонтерів, які завдяки різним волонтерським програмам рік свого життя провели у країнах Африки, Південної та Північної Америки, Європи, Азії та з новими силами, знаннями та завзяттям повернулися додому.

Раніше обмін студентами між Україною та іншими країнами вважався популярним, взаємозамінним та престижним. Сьогодні ж така практика призвела до втрати кваліфікованої, освіченої та активної молоді – цінного ресурсу державотворення. На сьогодні процес культурообміну є повністю спотвореним. Як результат – погіршення стану ринку праці та демографічні втрати населення. Причиною масової еміграції молоді України стала безперспективність та втрата надії на успішне забезпечене майбутнє у своїй країні.

Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’ 20 проводиться з метою залучення української молоді до волонтерської та соціальної діяльності по всій Україні, формування патріотичних почуттів, а також привернення уваги суспільства до проблеми еміграції українців.

 

І ось тепер, на сам фестиваль, ми шукаємо активних… 
Хоча ні! Ми шукаємо саме тебе! Так, так, саме тебе по іншу сторону екрану! Можливо, ти давно хотів спробувати щось нове, але вагався, не хвилюйся!
Ми не шукаємо когось особливого, ми запрошуємо усіх охочих допомагати та робити світ кращим! 

 
 

МИ ШУКАЄМО

-Фотограф
-Відеооператор
-Танцюрист
-Актор

-Хостес для зустрічі гостей
-Промоутер на виставку культур
-Спеціаліст по рекламі
-Помічник костюмера

Запрошуємо долучитися до соціальної хвилі проти еміграції українців під гаслом #back2Ukraine, підтримати проведення Фестивалю волонтерів Global Youth Fest у вашому регіоні.

Наша команда

marina

Марина Клочкова

робота з волонтерами
(073) 102 87 37

kateryna_trim

Катерина Черепніна

прес-центр
(063) 370 94 88

yegor2

Єгор Єгоркін

керівник заходу
(093) 007 62 90

alena_trim

Альона Сідора

співробітництво
(063) 843 04 55

Партнери Global Youth Fest

Організатори

За інформаційної підтримки

Спонсори Global Youth Fest

charitable

Унікальна волонтерська закордонна міжнародна програма для молоді, що хоче кинути виклик своїм можливостям та прожити один рік за кордоном життям заради інших