Good News Corps

Фестиваль волонтерів Global Youth Fest '18

31.12.2018
новини
0

13 грудня 2018 року у Києві пройшов Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’18. Цей захід об’єднав українських студентів, які завдяки різним волонтерським програмам рік свого життя провели у країнах Африки, Південної та Північної Америки, Європи та Азії.
Наші волонтерські програми спрямовані на формування молодих людей як освічених, всебічно розвинених, відповідальних громадян і патріотів України, які виховують у собі внутрішню силу долати складні обставини та не поступатися своїм цілям. Рік життя в іншій країні допомагає загартувати дух, навчитися знаходити шляхи вирішення будь-яких питань, формує гуманістичні цінності та патріотичні почуття, адже волонтери займаються промоцією України у світі.
Повернувшись додому, вони продовжують займати активну громадську позицію, бо саме ми – молодь, змінюємо Україну для майбутнього.

У програму Фестивалю, організованого волонтерами Goodnews corps, включена також прес-конференція “Проблеми еміграції української молоді” та виставка культур народів світу, в яких взяли участь представники ВНЗ, ЗМІ, депутати, громади, ряд посольств та культурних центрів.

Метою Фестивалю була популяризація волонтерства в Україні на підтримку соціальної хвилі проти еміграції українців під гаслом #back2Ukraine. Ми досягли своєї цілі, фестивалем зацікавилися чимало телеканалів та друкованих видань, а також навчальні заклади, молодіжні та культурні центри. Копітка робота волонтерів не пройшла даремно, ми пишаємося досягнутими результатами і продовжуємо нашу діяльність

Вам сподобалось? Ви можете поширити цей пост у соцмережах

Схожі новини