ДІЯЛЬНІСТЬ

Good News Corps є організацією світового масштабу. На сьогодні досягнуто значних успіхів у соціальній сфері, налагодженню міжнародних зв’язків, культурному обміні.

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

У країні перебування волонтери проводять майстер-класи з різних дисциплін: мови, інформатика, музика, спорт, кулінарія, малювання тощо. Сьогодні для майбутніх поколінь особливо актуально вивчати англійську мову. Починати слід змалку, інакше буде пізно. Але багато дітей, особливо у Африці, через складні обставини, не мають такої можливості. Тут стають в пригоді волонтери Goodnews corps. Вони навчають дітлахів основам англійської мови через пісеньки, ігри, вікторини, загадки. А взамін отримують позитивні емоції та радість. Волонтери набувають досвіду роботи з дітьми, збагачуються новими якостями характеру, що допомагає в майбутньому швидше і легше звикати до нових умов праці, з розумінням ставитися до іншої точки зору і ще безліч корисних умінь.

ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

За рік волонтерської діяльності часто проводяться різнопланові заходи для дітей та молоді: міні-табори, курси, спортивні заняття, лекції для розвитку мислення. Все це спрямоване на всебічний розвиток особистості. Діти, як завжди, потребують уваги та піклування, і тут з’являються волонтери Goodnews corps. Вони організовують і проводять дитячі табори. Там влаштовують естафети, спортивні змагання, ігри, вікторини, руханки. Та й загалом, навчають дітлахів корисним речам, як-от: читати, писати, рахувати. Залежно від суспільних потреб організовуються заходи для молоді: мовні дні і табори, табори корейської культури, флеш-моби тощо.

Дипломатичні зустрічі

ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування» активно співпрацює з міжнародними організаціями. Свого роду волонтери Good News Corps виступають у ролі громадських дипломатів, що презентують Україну на карті світу. Організовуючи заходи, вони зустрічаються із людьми високого рангу: директорами фірм, ректорами університетів, міністрами та замміністрами, послами, бізнесменами, вчаться вести ділові переговори, освоюють діловий етикет тощо.

Долучення до культурної спадщини СВІТУ

В арсеналі волонтерів є чимало культурних програм, але жодна з них не обходиться без традиційних танців. Часто волонтери організовують аматорські танцювальні колективи, театральні гуртки, і передають на сцені колорит та автентичність країни перебування. Глядачі у захваті від іспанських сомбреро, японських кімоно, корейських пишнобарвних костюмів та кольорових віял, африканських списів, українських вишиванок, океанських вінків… Волонтери тут можуть станцювати свій улюблений танок та виступають із номерами після повернення в Україну. Таким чином ми вже виступаємо на різноманітних фестивалях, при посольствах, на заходах державного значення із танцями Індії, Африки, Америки, Пакистану, Кореї, Мексики тощо і знайомимо Український народ із культурами багатьох країн.

СОЦІАЛЬНА РОБОТА

У багатьох країнах, що розвиваються, є соціально незахищені верстви населення. Також є люди, що потребують опіки: хворі, покинуті напризволяще. Завдяки різноманітним соціальним послугам ми прагнемо до практичних рішень та сприяння добробуту людей. Волонтери можуть відвідувати будинки-інтернати, сирітські притулки та будинки пристарілих. Приділяючи час людям, що фактично залишаються без належної уваги та піклування рідних, вони дарують радість і надію, дають мотивацію до життя і змін. Волонтери не роблять чогось особливого. Просто вони присвячують свій час, енергію людям, що потребують уваги та опіки.Також волонтери можуть брати участь у суботниках, на будівництві молодіжних центрів тощо.

Інтеграція України у світі

Наша організація активно проводить Culture exhibition – Виставки культур світу, своєрідний калейдоскоп, у якому можна вгледіти культури найвіддаленіших куточків нашої планети. Для їх підготовки і проведення значну роль відіграють волонтери, оскільки представляють Україну та її культуру, ментальність, традиції в ряді інших країн. Вони готують стенди, викладають їх національними сувенірами, переодягаються у національні костюми, вчаться танцювати традиційні танці, презентують національні страви і багато іншого. Також для підготовки зустрічаються із послами, директорами культурних центрів, завдяки цьому отримують різноплановий досвід на майбутнє. Для декого це допомагає визначитися із професією. Представляючи Україну, волонтери самі починають по-новому її бачити і цінувати, заглиблюються в нашу історію і культурні надбання, самі освоюють певні галузі, збагачуються персонально; також викликають інтерес до нашої держави з боку іноземців.

GOOD NEWS CORPS

Унікальна волонтерська закордонна програма для молоді, яка хоче кинути виклик своїм можливостям та прожити 1 рік за кордоном життям заради інших.

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ