ЩО ТАКЕ

Good News Corps – волонтерська програма, яка відкриває можливість молодим людям поїхати за кордон та прожити там один рік в якості волонтера.

Завдяки цьому досвіду волонтери не лише вчать іноземну мову та знаходять нових друзів, але й набувають нових навичок, випробовують себе  та отримують цінний досвід. Учасники GoodNewsCorps залишають звичний спосіб життя та роблять перший крок до незнайомого їм світу, вчаться жити різних, незвичних їм умовах, вивчаючи культуру та традиції країн, в яких волонтерять протягом року. Завдяки цій програмі молоді люди стають людьми, які готові нести на собі відповідальність, роблять виклики та не бояться труднощів.

Волонтери GoodNewsCorps стають надією для тих людей, які живуть в набагато складніших умовах. Віддаючи рік свого життя, молоді люди отримують те, що неможливо купити ні за які гроші, – любов та вдячність простих людей.  Колись такі різні та незнайомі люди стають найріднішими друзями, які пам’ятають одне одного все життя.

select

ПЕРЕВАГИ

ВОЛОНТЕРСТВО – це сила, що об’єднує, що прагне вдосконалити умови життя людей, які нас оточують. Ця діяльність допомагає нам цінувати життя, піклуватися про світ, усвідомлювати спілкування як незмінну цінність, та жити для того, щоб передавати пережитий нами досвід..

Існує багато переваг та задоволень, яких можна досягнути завдяки такій діяльності. Ви, як волонтер, покликані жити і трудитися для інших. Взявши участь у програмі стане зрозуміло, що ви отримуєте від інших набагато частіше, аніж можете щось їм запропонувати.

Мати змогу навчитись ставити себе на місце іншої людини – це часто спосіб навчитись цінувати наше життя, цінувати ким ми є та навчитись бачити різних людей по-іншому.

Можливість відчути інший вид тепла і турботи, переданий через любов, через просте бажання віддавати, не очікуючи нічого навзаєм, згодом складає собою життєвий досвід, від якого неможливо відректись.

Волонтерство породжує такі якості, як незалежність, відповідальність, організованість та позбавлення страху перед труднощами і сорому взаємообміну з великою кількістю людей.

Волонтерство – це часто вирішення таких проблем, як невпевненість, сором’язливість, зарозумілість та непокірність. Цей час дає нам нове бачення світу, формує більш важливі цінності

ПРОФІЛЬ ВОЛОНТЕРА

Дізнайся основні принципи волонтерського життя

Good News Corps

Повна самовіддача

Людяно та віддано стався до поручених завдань

Good News Corps

Надавай допомогу безкоштовно та безкорисно

Не очікуй прийняття будь-якої винагороди. Не покладай надій, що тебе будуть вихваляти

Good News Corps

Заохочуй до командної роботи

Сприяй вільному спілкуванню та приємному робочому середовищу

Good News Corps

Полегшуй інтеграцію

Тренуйся та приймай участь на рівних правах із усіма волонтерами.

Good News Corps

Бери участь у тренуваннях

Вони необхідні для особистісного та командного росту

Унікальна волонтерська закордонна міжнародна програма для молоді, що хоче кинути виклик своїм можливостям та прожити один рік за кордоном життям заради інших