GOOD NEWS CORPS

волонтерська програма для молоді

GOODNEWS CORPS — це унікальна волонтерська програма, яка дає нам можливість поїхати в будь-яку країну світу, що передбачає не лише вивчення іноземної мови та культури, а й виклик собі в нових умовах життя.

Ми їдемо за кордон допомогти іншим, але насправді ця подорож змінює нас завдяки усвідомленню справжніх цінностей

Good News Corps – волонтерська програма, яка відкриває можливість молодим людям поїхати за кордон та прожити там один рік в якості волонтера.

Завдяки цьому досвіду волонтери не лише вчать іноземну мову та знаходять нових друзів, але й набувають нових навичок, випробовують себе  та отримують цінний досвід. Учасники GoodNewsCorps залишають звичний спосіб життя та роблять перший крок до незнайомого їм світу, вчаться жити різних, незвичних їм умовах, вивчаючи культуру та традиції країн, в яких волонтерять протягом року. Завдяки цій програмі молоді люди стають людьми, які готові нести на собі відповідальність, роблять виклики та не бояться труднощів.

Волонтери GoodNewsCorps стають надією для тих людей, які живуть в набагато складніших умовах. Віддаючи рік свого життя, молоді люди отримують те, що неможливо купити ні за які гроші, – любов та вдячність простих людей.  Колись такі різні та незнайомі люди стають найріднішими друзями, які пам’ятають одне одного все життя.

ВОЛОНТЕРСТВО GOOD NEWS CORPS

 

ВОЛОНТЕРСТВО GOOD NEWS CORPS

  Волонтерство –  це сила, що об’єднує,  що прагне вдосконалити умови життя людей, які нас оточують. Ця діяльність допомагає нам цінувати життя, піклуватися про світ, усвідомлювати спілкування як незмінну цінність, та жити для того, щоб передавати пережитий нами досвід.. 

  Існує багато переваг та задоволень, яких можна досягнути завдяки такій діяльності. Ви, як волонтер, покликані жити і трудитися для інших. Взявши участь у програмі стане зрозуміло, що ви отримуєте від інших набагато частіше, аніж можете щось їм запропонувати.     

  Можливість відчути інший вид тепла і турботи, переданий через любов, через просте бажання віддавати, не очікуючи нічого навзаєм, згодом складає собою життєвий досвід, від якого неможливо відректись.

  Мати змогу навчитись ставити себе на місце іншої людини – це часто спосіб навчитись цінувати наше життя, цінувати ким ми є та навчитись бачити різних людей по-іншому.   

  Волонтерство породжує такі якості, як незалежність, відповідальність, організованість та позбавлення страху перед труднощами і сорому взаємообміну з великою кількістю людей.

  Волонтерство – це часто вирішення таких проблем, як невпевненість, сором’язливість, зарозумілість та непокірність. Цей час дає нам нове бачення світу, формує більш важливі цінності

Профіль Волонтера

 

Профіль Волонтера

– Повна самовіддача. Людяно та віддано стався до поручених завдань.

– Надавай допомогу безкоштовно та безкорисно, без очікування або прийняття будь-якої винагороди.

– Заохочуй до командної роботи, сприяючи вільному спілкуванню та приємному робочому середовищу.

– Полегшуй інтеграцію, тренування та участь усіх волонтерів на рівних правах.

– Бери участь у тренуваннях, які необхідні для особистісного та командного росту.

1. володіння мовою є безперечною перевагою, проте її незнання не є перешкодою
2. бажання вчитися та розвиватися
3. наявність мети та формулювання цілей подорожі
4. досвід волонтерської діяльності
5. преференція надаватиметься учасникам із сертифікатами підтвердження навичок.

3 етапи співбесіди: 
– відбірковий етап. участь у WORKSHOP 
— співбесіда з HR – менеджером. 
– cпівбесіда з офіційним представником GYC в Україні
— оформлення документів та візи

– формування активної життєвої позиції
– персональний внесок у розвиток суспільства шляхом участі у міжнародних проектах
– отримання досвіду та навичок необхідних для подолання особистих бар’єрів
– вивчення мови в середовищі спілкування з носіями
– отримання сертифікату участі в міжнародній програмі
– налагодження зв”язків з представниками різних країн світу

 • Азія 
  (14 країн)
  Непал, Тайвань, Малайзія, Монголія, М’янма, В’єтнам, Сінгапур, Індія, Японія, Китай, Камбоджа, Таїланд, Філіппіни, Гонконг
 • Америка 
  (16 країн)
  США, Ямайка, Канада, Домініка, Мексика, Болівія, Бразилія, Аргентина, Гаїті, Еквадор, Уругвай, Чилі, Коста-Ріка, Колумбія, Парагвай, Перу
 • Європа (18 країн)Німеччина, Росія, Румунія, Болгарія, Англія, Австрія, Узбекистан, Україна, Італія, Чехія, Казахстан, Киргизстан, Туреччина, Португалія, Польща, Фінляндія, Франція, Угорщина
 • Африка 
  (30 країн)
  Гана, Гамбія, Гвінея, Намібія, Нігерія, Південна Африка, Ліберія, Руанда, Малаві, Малі, Мозамбік, Бенін, Ботсвана, Бурунді, Буркіна-Фасо, Сенегал, Сьєрра-Леоне, Ефіопія, Уганда, Замбія, Центральної Африки Республіка, Зімбабве Камерун, Кенія, Кот-д’Івуар, Конго, Демократична Республіка Конго, Танзанія, Того

  Океанія 
  (2 країни)
  Нова Зеландія, Австралія

Організатори рекомендують їхати за програмою Goodnews corps молоді віком до 30 років.