Good News Corps

Волонтерка з Таїланду

By:
Posted: 14.03.2019
Category: новини
Comments: 0

Є два типи волонтерів: одні успішно проводять час, інші зазнають поразки. Від чого це залежить? Найперше, від ставлення до всіх зовнішніх чинників. Хтось, поїхавши у складну незвичну країну, з радістю реагує і на холодну воду, відсутність світла, екзотичну гостру їжу, малярію чи некомфорт. Якщо місцеві це переживають і щасливі, то чому я не можу? Мені це теж підходить. Так рік свого життя із задоволенням проводять для служіння іншим, займаючись різноманітною соціальною, освітньою, культурно-просвітницькою діяльністю.
Інші ж ніяк не погодяться: як це можна їсти? як тут можна жити? як так можна говорити? чому так реагують? Що за безпорядки? Та хіба реально цю мову вивчити? Чому я маю робити те, що мені не подобається?... Із таким підходом усе перетворюється в непідйомний тягар і будь-яка робота не приносить задоволення.
Для себе я винесла один урок: треба любити те, що тобі доручили, адже воно потрібне комусь, навіть якщо важко виконати. Це один із принципів волонтера. У Таїланді треба стати тайкою чи тайцем, в Африці - африканцем, в Індії - індійцем, ну а в Україні - українцем. Наша волонтерка Валерія уже добре звиклася до тайської культури і там, у Таїланді активно "рекламує" Україну серед школярів та молоді. Тому, найближчим часом, чекаємо хвилю волонтерів із Таїланду. 

Вам сподобалось? Ви можете поширити цей пост у соцмережах

Схожі новини

Scroll Up